Kopačky pomáhají vs. SK Jinačovice 6:5

(20' Vlk, 33' Stonawski, 35' Řezníček, 39' Mardanian, 42' Pospíšil, 50' Contini - 8' Vítek, 47' Frýba, 47' Kučera, 55' Hoskovec, 59' Krejčí)

Do zápasu s Jinačovicemi jsme nastupovali s respektem k prvnímu kolu, ve kterém vyhráli vysokým rozdílem. Prvních deset minut jsme se na hřišti hledali a složitě si za pochodu zvykali na novou formaci, ve které jsme do zápasu nastoupili. To se také poměrně rychle odrazilo na výsledku, kdy soupeř dal první gól. V momentě, kdy jsme odhalili, jak soupeř hraje a všichni se prostřídali, abychom si předali nějaké poznatky a pokyny, jsme začali být rovnocenným soupeřem. Odměnou tohoto snažení bylo srovnání na 2:2.

Během poločasu jsme si řekli nějaké další věci k zápasu a během deseti minut nasázeli čtyři branky. Těchto deset minut ukázalo, jak dobří umíme být a jak odhodlaně přistupujeme k negativnímu výsledku. Po posledním gólu, kdy Thomas Contini dostal precizně hozený aut a svoji důsledností završil naše gólové řádění, jsme i my jako celek poklesli na koncentraci a dopustili inkasování čtyř branek do naší sítě.